ENG
    
RUS

PAR MUMS

Hei, hei!

Laivu noma karlsonalaivas.lv aicina Jūs ieskatīties mūsu laivošanas maršrutu sadaļā, Tu noteikti atradīsi sev piemērotu maršrutu! Laivu noma karlsonalaivas.lv


 

 

Laivu noma karlsonalaivas.lv savu darbību ir uzsākusi 2010. gada pavasarī.

Karlsonalaivas.lv laivu nomas mērķis ir: sniegt jebkuram interesentam, kam patīk atpūta dabā, ieskatu arī ūdenstūrisma būtībā un īpatnībās.

Laivu nomas Karlsonalaivas.lv misija: attīstīt dabai draudzīgu tūrismu.

Laivu nomas vērtības:

  1. Sakopta vide;

  2. Apmierināts klients;

  3. Dabas aizsardzība.

Šāda veida relaksējošā atpūta uz ūdens bieži kļūst par ikgadēju tradīciju klientu vidū, kas reiz ir izmantojuši laivu nomas pakalpojumu, tāpēc mūsu laivu noma vēlas parūpēties par jūsu labsajūtu laivu brauciena laikā, lai tas varētu noritēt bez liekiem uztraukumiem. Laivu nomas laivu bāze pašlaik piedāvā divvietīgās tūrisma smailītes (kajakus) Perception Vista, kurām ir izteikti labas gaitas īpašības, kas vienlaikus ir gana stabilas uz ūdens.

Un tagad laivu noma piedāvā kādu mazu stāstiņu iz Karlsona dzīves!

Kad kāds gudrs cilvēks Karlsonam prasīja: "Kas ir labāk - desmit upes un viena laiva Tavā rīcībā vai viena upe un desmit laivas?"

Karlsons, ne mirkli nevilcinoties, atbildēja: "Nav svarīgi, cik upes ir Tavā rīcībā, galvenais ir tas, cik liela un jautra kompānija ir ar Tevi laivu braucienā!"

Tā nu arī Karlsonam radās doma, ka būtu nepieciešams sniegt ikvienam no Jums, dārgie klienti, iespēju doties brīnišķīgākajā, jautrākajā un neaizmirstamākajā laivu braucienā kopā ar viņu! Un noteikti, ka par Karlsonalaivas.lv laivu nomas sniegto baudījumu, būs ko pastāstīt arī mazbērniem! ;)

Uz tikšanos air
ējot!

Jūsu Karlsons


 

Web Link Directory

 

Laivu noma Karlsonalaivas.lv

 

MarĆ°ruti Cenas ƎpaĆ°ie piedĆ¢vĆ¢jumi Kontakti Atsauksmes

© 2011 ARV Tech