Karlsonalaivas | Ieteiktie maršruti
laivu noma, kayak rent, kanoe, plosts, alus, meitenes, sasliki, brasla, gauja
374
page-template-default,page,page-id-374,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-starflix,starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive
 

Ieteiktie maršruti

Šajos maršrutos ir padomāts par Jūsu ērtībām un laivu noma Jūs nogādās startā un sagaidīs Jūs finišā.

MaršrutsInformācija par maršrutuLaivošanas ilgumsCena
Sigulda-Kaķīškalns
(Randiņa rozīnīte)
Šis ir ideāls romantskās pastaigas papildinājums Siguldā, kad laivas gaidītu Jūs pie upes, lai stundiņurelaksētu Jūsu kājas no staigāšanas. Šis īsais maršruts ir lielisks papildinājums rudenī, kadkokiemlapas birst, jo no ūdens virsmas paverās unikāls skats uz rudens pieskārienu dabai! Galvenie apskates ojekt ir Siguldas Gaujas tlts un pat daba!1 stundaEUR 30.00, katrs nākamais laivu komplekts EUR
15.00, (cena norādīta ieskaitot transporta izdevumus, un drošības aprīkojumu)
Līgatnes pārceltuve -
Sigulda (Laba daudz
nevajaga!)
Šo mēs saucam par #1 vienas dienas airētāju maršrutu, kura starts ir ļot unikālajā Līgatnes pārceltuvē (vienīgā pārceltuve Baltjā, kas darbojas ar upes straumes spēku). Kā nākamos ieraudzīsiet vienus no skaistākajiem Latvijas smilšakmens atsegumu veidojumiem-Katrīnas iezi un Gūdu klints. Bet neilgi pirms noslēguma Siguldā, savu varenību parādīs Turaidas pils.4,5 stundasEUR 50.00, katrs nākamais laivu komplekts EUR 30.00 (cena norādīta ieskaitot transporta izdevumus, un drošības aprīkojumu)
Cēsis-Sigulda (Nu jau runa ir par divdiennieku!)Kas notek, kad mēs kaut kam pietcīgam pieliekam klāt Ķūķu krāces un Raiskuma klints, un savu atpūtas braucienu sākam no Cēsīm? Karlsons saka, ka sanāk veselas divas ekskluzīvas un pilnvērtgas atpūtas dienas uz ūdeņiem!2 dienasEUR 75.-, katrs nākamais laivu komplekts EUR 45,- (cena norādīta ieskaitot transporta izdevumus un drošības aprīkojumu)
Valmiera-Sigulda (Ja airē, tad airē!)Ja esiet nobrieduši kārtgai airēšanai, tad šis ir vispiemērotākais maršruts, jo tas ir spējīgs aizņemt veselas 3 dienas un ir gandrīz 80 km garš! Šajā maršrutā daba un cilvēks ir spējuši apvienot veselus 10 skaistus, interesantus apskates objektus, kā Sietņiezi, Kazu iezi, Ērgļu klints, Sarkanās klints, Raiskuma klints, Ķūķu klints, Līgatnes pārceltuvi, Katrīnes iezi, Gūdu klints un, protams, Turaidas pili.3 dienasEUR 70.00,-, katrs nākamais laivu komplekts EUR 70.00,- (cena norādīta ieskaitot transporta izdevumus, un drošības aprīkojumu)
Brasla-SiguldaIr ierosme vasarā paairēt nedaudz sportskāk nekā laiski gozētes saulītē slīdot pa Gauju??? Tad šis, ar šķēršļiem bagātais un interesantais maršruts pašiem aktvākajiem ļaudīm, visnotaļ ir ideālākais variants šādu vēlmju apmierināšanai vienā dienā!1 dienaEUR 50.00,-, katrs nākamais laivu komplekts EUR 30.00 (cena norādīta ieskaitot transporta izdevumus, un drošības aprīkojumu)
Sigulda - ZušiVēlies vairāk kā vienu aktvu aktvitāt vienā dienā (laivu braucienu un vēl kaut ko interesantu)??? Iekāpjot Siguldā un laižotes lejā pa Gauju, Jūs varēsiet apskatt Siguldas Gaujas tltu un izbaudīt krācītes, redzēt Siguldas Velnalu un kājinieku tltu, Ziedleju klints , Katlapu iezis un Inčukalna velnalu. Brauciens noslēdzas atpūtas bāzē "Zuši", kur ir iespējamas vēl vairākas aktvitātes izņemot laivu braucienu, ko izbaudīt, kā piemēram, 200 metru garu nobraucienu pa trosi, zirgu izjādes, iešanu pirtņā, vai vienkārši variet kopīgi ar draugiem uzspēlēt bumbu!5,5 stundasEUR 50.00,-, katrs nākamais laivu komplekts EUR 30.00,- (cena norādīta ieskaitot transporta izdevumus, un drošības aprīkojumu)
Sigulda - LeiputrijaKad gribās izrautes no ikdienas ir nepieciešams kaut kas patešām skaists un pārpilnības pilns. Tieši tāpēc laivu noma Karlsonalaivas.lv un atpūtas komplekss Leiputrija piedāvā Jums unikālu iespēju izbaudīt Gaujas skaistumu apvienojumā ar atpūtas iespēju pārpilnības zemes- "Leiputrijas" apmeklējumu. Pa ceļam uz šo vietu Jums būs iespēja apskatt, Siguldas Gaujas tltu, Siguldas velnalu, kājinieku tltu, lielo akmeni, Katlapu iezi, Inčukalna velnalu un protams ieraudzīt upes skaistumu. Nonākot Leiputrijā Jūs varēsiet izmēģināt kādu no atpūtas bāzes sniegtajām aktvitāšu iespējām vai vienkārši relaksētes pirtņā! Sīkāka info Leiputrija.com2 dienasEUR 79.00 ,- , katrs nākamais laivu komplekts EUR 35.00,- (cena norādīta ieskaitot transporta izdevumus, un drošības aprīkojumu)
Sigulda-MurjāņiŠo maršrutu Karlsons iesaka tem, kas vēlas pameklēt jaunus skatus uz Gaujas, bet nevēlas, lai tas pārāk ieilgtu. Iekāpjot Siguldā un laižotes lejā pa Gauju, Jūs varēsiet apskatt Siguldas Gaujas tltu un izbaudīt krācītes, redzēt Siguldas Velnalu un kājinieku tltu, Ziedleju klints, Katlapu iezis un Inčukalna velnalu.4-6 stundasEUR 50.00,-, katrs nākamais laivu komplekts EUR 30.00,- (cena norādīta ieskaitot transporta izdevumus, un drošības aprīkojumu)
Plācis-SiguldaNepietka Brasla ar vienu dienu? Braucam divas! Vēl vairāk koki, akmeņu šķēršļujoslas un pat ūdenskritums? Šis maršruts spēs sagādāt arī asākas izjūtas jebkuram! Lai mazāk mantas būtu jāņem līdzi, Karlsons iesaka Jums apmestes mednieku bāzē Mārkulīči sīkāka info šeit: www.markulici.lv Vienā laivas komplektā ietlpst laiva, divi airi, divas drošības vestes, viens 50L liels ūdensnecaurlaidīgs mantu maiss, kā arī laivu transports!2 dienasPirmais laivas komplekts ar transportēšanu EUR 80.00 + katrs nākamais komplekts EUR 45.00