Konfidencialitātes politika

 

Noklikšķinot uz “Piekrītu” vai izmantojot līdzekļus, uz kuriem attiecas šie noteikumi, jūs piekrītat tālāk norādītajam.

 

SIA “Laivinieks LV”, reģ.Nr. 40103400322, (tālr.nr.saziņai 28682830), turpmāk tekstā Uzņēmums izmanto Jūsu sniegto informāciju šajā dokumentā norādītā veidā um mērķiem. 

Rēķinu un pavadzīmju izrakstīšana. 

Lai Uzņēmums varētu Jums sniegt pakalpojumu vai pārdot preci, lai izrakstītu par tiem rēķinu/pavadzīmi un varētu notikt likumisks darījums, no Jums tiek pieprasīti pircēja rekvizīti šādu dokumentu aizpildei likumā noteiktā kārtībā, kā arī kontaktinformācija, lai ar Jums sazinātos un sniegtu pasūtīto pakalpojumu vai piegādātu nopirkto preci saskaņā ar atrunātajiem līguma noteikumiem. 

 

Kad sazināties ar ar Uzņēmumu, tiek saglabāta Jūsu saziņa, lai palīdzētu Jums atrisināt konkrēto jautājumu. Mēs varam izmantot jūsu e-pasta adresi, lai informētu Jūs par mūsu pakalpojumiem, piemēram, paziņotu par īpašiem piedāvājumiem, kas dotu Jums priekšrocības attiecībā pret standarta pakalpojumu/preču cenu un/vai iegādes noteikumiem.

 

Klientu piesaistes aktivitātes.

Tādos gadījumos, kad esat izrādījuši interesi par kādu no mūsu reklamētajiem pakalpojumiem/precēm un aizpildījuši kontaktu formu, šī Jūsu sniegtā informācija tiek izmantota, lai ar Jums sazinātos un sniegtu Jums papildus informāciju par attiecīgajiem pakalpojumiem/precēm, kā arī saskaņotu tehniskās detaļas pakalpojuma izpildei vai preces piegādei. 

Pēc kontaktu formas aizpildīšanas Jums saglabājas tiesības atsaukt savu piekrišanu Jūsu datu izmantošanai šajā punktā norādītajiem mērķiem. To varat izdarīt, sazinoties ar mums tieši un identificējot, kuru datu izmantošanai atsaucat savu piekrišanu. Varat arī atsaukt savu piekrišanu jebkurā brīdī, kad no Uzņēmuma puses ir uzsākta šajā punktā atrunātā komunikācija. Šāda atsaukuma gadījumā Uzņēmums nevarēs sniegt Jūsu pieprasīto informāciju un saskaņot detaļas pakalpojuma izpildei vai preces piegādei.

 

Datu automatizēta apstrāde mājas lapā.

Uzņēmuma mājas lapas sitēma var ievākt datus (sīkfaili) par Jūsu darbībām statistikas nolūkiem un ar mērķi uzlabot veidu, kā Jums tiek sniegta iespējami pilnīgāka un precīzāka informācija, kas pēc iespējas vairāk atbilst Jūsu norādītajām vēlmēm, kā arī, lai uzlabotu mājas lapas darbību kopumā. Šie dati var tikt izmantoti arī ar mērķi vērst Jūsu uzmanību uz precēm/pakalpojumiem, ko attiecīgie algoritmi uzskata par par saistītiem un varētu Jūs potenciāli interesēt.

Uzņēmuma mājas lapā var tikt izmantoti sīkfaili, lai saglabātu interfeisa uzstādījumus, uzskaitītu lapas apmeklētājus, palīdzētu lietotājiem izmantot mājas lapā piedāvātos pakalpojumus, aizsargātu lietotāju datus, kā arī  lai parādītu piemērotākās reklāmas vai atcerētos lietotāja reklāmu iestatījumus. Var tikt apkopota informāciju par to, kā un kādus pakalpojumus un funkcijas jūs izmantojat, kā arī laiks un IP adrese, no kuras veicat piekļuvi.

Kad veicat Uzņēmuma pakalpojumu/preču apmaksu Uzņēmuma mājas lapā vai Uzņēmuma lapās sociālajos tīklos, Uzņēmums var apkopot un apstrādāt informāciju par Jūsu bankas masksājuma kontu, bankas iestādi, telefona numuru un paypal kontu tādā apjomā, kas nepieciešams, lai Jūs varētu veikt apmaksu un saskaņā ar piesaistītās bankas maksājumu sistēmas noteikumiem. Maksājumu kartes informācija netiek apkopota un apstrādāta.

Jums ir tiesības nepiekrist šo datu kolekcijai un apstrādei. Tas var liegt Uzņēmuma mājas lapai efektīvi izpildīt Jūsu norādījumus saskaņā ar Uzņēmuma politiku un var rezultēties mājas lapas funkciju neizpildē.

 

Šī konfidencialitātes politika var laika gaitā mainīties, veicot tajā precizējumus papildinājumus. Uzņēmums neierobežo lietotāju tiesības saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku bez lietotāja nepārprotamas piekrišanas. Visas konfidencialitātes politikas izmaiņas tiks publicētas šajā lapā.

Atbilstoši EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES REGULAS (ES) 2016/679 13.p. Jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei.